Na wniosek Burmistrza radni za!

• autor: Ozimek, 2012-07-02 21:45

Tym samym radni Gminy Ozimek choć nie jednogłośnie przyjeli uchwałę w sprawie przyznania 55 tysięcy na remont obiektu miejskiego przy ul.Czestochowskiej, na którym swoje mecze rozgrywa nasz klub. Choć kwota niemała to jednak na zaniedbanym obiekcie to jedynie kropla w morzu potrzeb.

Dzięki tym środkom nasz klub powinien uzyskać warunkową licencję chociaż jeden z wazniejszych punktów w sprawie wymiany siedzisk nie zostanie spełniony. Ten być może uda się zrealizowac w roku następnym kiedy to ma powstać projekt betonowej wylewki i montażu krzesełek plastikowych.

W tym roku najważniejsze będzie odgrodzić trybuny od kompleksu Orlik tak by wejscie dla kibiców nie kolidowało z wejsciem zawodnikow i sędziów - co ważne wejście dla kibicow podczas spotkań na sektory bedzie od tego sezonu tylko od strony ulicy Mickiewicza.

Od strony biedronki na istniejacej trybunie "pod Lipą" gmina Ozimek zamierza również zlokalizować sektor gości, ktory w IV lidze musi mieć stałe wydzielone ogrodzenie.

W tej kwocie powinno również zostać naprawione ogrodzenie betonowe od strony Mickiewicza i lasu, a także dokończone ogrodzenie od strony ławek rezerwowych i za bramkami

W tej chwili to najpilnijesze zadania. Miejmy nadzieję iż te zadania zostaną wykonane jak najszybciej bowiem do 15 lipca wizytowac nasz obiekt będzie komisja Licencyjna OZPN, a na 11 sierpnia planowane jest pierwsze spotkanie ligowe.

Mamy również nadzieję iż brak 400 krzesełek będzie warunkiem, który zostanie objęty nadzorem by w przyszłym sezonie krzesełka pojawiły się na obiekcie będącym własnością Gminy Ozimek.

Trzeba dodać iż zarząd KS Małapanew pomimo iż nie jest włascicielem obiektu na swój koszt zmodernizował ławki rezerwowych, które spełniają wszystkie normy komisji Licencyjnej.

Wszyscy związani z klubem dziekują Burmistrzowi Ozimka Markowi Korniakowi oraz radnym za decyzje w sprawie modernizacji obiektu.

Polska-Serbia Warszawa EL ME 2008