Kadra na mecz z LZS-em Kup

• autor: Ozimek, 2012-05-31 22:45

Już w sobotę odbędzie się pojedynek z LZS-em Kup, który przy zwyciestwie naszej drużyny może przesądzić o awansie hutników do IV ligi. Wszystkich zapewne elektryzuje to czy pojedynek odbędzie się przy udziale publiczności, a odpowiedź na to pytanie jutro w naszym serwisie.

Wszystko to za sprawą odwołania się naszego klubu od decyzji Wydziału Dyscypliny. Mamy nadzieję iż uda sie mecz rozegrac przy udziale kibiców, a Ci staną na wysokości zadania prowadząc kulturalny doping i nie odpalając żadnych środków ogolnie zakazanych.

Nasz zespół do meczu LZS-em Kup tradycyjnie podejdzie w osłabieniu. Zabraknie tym razem Dawidow Goli (przepuklina) oraz Jarząbka (problemy z kostką - występ pod znakiem zapytania). Ponadto tradycyjnie zabraknie już Czaplińskiego, Stachonia, Dzikowskiego, P.Nogi. Kadra zespołu liczy więc 13 nazwisk. Z tego powodu na mecz powołanych zostalo 5 juniorów starszych, którzy w ten weekend mają pauze.
Goscie do Ozimka przyjeżdżają z mocnym postanowieniem odebrania punktów i zagrania pod swoich sąsiadów z Murowa. Ekipa Unii wg. informacji mocno "zmotywowała" gości za ewentualną zdobycz punktową podobnie jak przed tygodniem drużynę Piomaru.

Podczas spotkania w kasie klubu będzie można nabyć koszulki klubowe. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kupna bowiem ilość ograniczona, a i zysk przeznaczony na bieżące potrzeby klubu.

Kadra na mecz:

Bramkarze: Staroń, Weinzettel

Obrońcy: Hansz, Wiertelak, Kielanowski, Kwietniewski, Katzy,

Pomocnicy: Reimann, Marzec, J.Włoch, Gorniaszek, Murszewski, Gajos, Zalewski, Jarzabek

Napastnicy: Molendowski, Knapik, M.Noga, Błahuta, Bejm

Początek spotkania w sobote o godz.17