Przed meczem Ozimek - Murów

• autor: Ozimek, 2012-05-18 20:51

Trener Piotr Matkowski podał nazwiska 16 osobowej kadry swojej drużyny przewidzianej na mecz na szczycie tabeli ligi okregowej. Unici nie mając nic do stracenia przyjeżdżają z zamiarem zwycięstwa przy ulicy Czestochowskiej. Jak się nie oficjalnie dowiedzielismy podobną liczbą zawodników będzie dysponował nasz trener

KADRA UNII MURÓW NA MECZ Z OZIMKIEM

Bramkarze: K.Wiench, K.Flak

Obrońcy: D.Warchoł, P.Loch, P.Żehaluk, L.Uram, D.Pertek, Ł.Balij

Pomocnicy: P.Koc, A.Gaweł, D.Gąsiorowski, J.Grześkowicz, D.Szota

Napastnicy: D.Czepul, K.Mioduszewski, K.Hodera

Przed meczem trwała gorączkowa proba zgłoszenia do rozgrywek 15 letniego Tobiasza Weinzettela bowiem w tej chwili nasz klub dysponuje tylko jednym bramkarzem i w razie kontuzji mielibysmy spory problem. Marcin Dzikowski jak wiemy nie wznowił treningów. Drugi bramkarz z juniorów 16 letni Lukasz Bański tego dnia nie może pojawic się w roli zmiennika popularnego "Bola". Tobiaszowi jednak do oficjalnego zgłoszenia do rozgrywek seniorskich zgodnie z przepisami brakuje 5 dni i był to problem nie do przeskoczenia. Z ratunkiem ruszyl więc Piotr Cłapa, który w tej rundzie zaczynał jako pierwszy bramkarz jednak wyjechał do Belgii. Jak sie okazało "Czaper" wychowanek naszego klubu przebywa w Polsce i chętnie przybędzie z pomocą. Tym razem większego wyboru trener Łukasz Wicher nie miał bowiem do dyspozycji pozostało mu jedynie 14 dostepnych zawodników oraz junior Michał Grajoszek. Pod znakiem zapytania stoi występ Krzysztofa Błahuty (uraz) oraz Pawła Bejma (praca zawodowa). Jak wiemy nie zagrają z powodu kontuzji P.Noga, Stachoń oraz Kielanowski i Górniaszek (kartki)

KADRA NA MECZ:

Bramkarze: Staroń, Cłapa