Hutnicy kontra Rekiny

• autor: Ozimek, 2012-04-05 21:02

W Wielką Sobotę nie typowo bo o godz. 13 Małapanew podejmuje LKS Rybną. Popularne rekiny sa nam dobrze znane z potyczek w ubiegłym sezonie. Po zaciętych pojedynkach w Ozimku padł remis, a w Popielowie gdzie LKS rozgrywał mecze górą byli Hutnicy.

Sytuacja kadrowa przed meczem naszego zespolu nie jest do pozazdroszczenia. Podobnie jak przed tygodniem zabraknie kontuzjowanych Kwietniewskiego, Stachonia oraz Czaplińskiego, który po pauzie w dwóch meczach z powodu żółtych kartek tym razem zrezygnowal z gry. Marcina Dzikowskiego poraz kolejny zatrzymuja sprawy osobiste. Poza treningiem od kilku tygodni z powodu obowiązków służbowych pozostaje Paweł Bejm. Pod znakiem zapytania stoi również występ Konrada Górniaszka, który narzek na ból mięsnia. Trener zespołu ma więc do dyspozycji zaledwie 13 zawodników. Tradycyjnie więc pod broń zostaną wezwani wyróżniający się juniorzy, którzy tego dnia nie grają meczu mistrzowskiego. Będą to bramkarz Bański oraz Reimann, Marzec i Katzy.

Zespół Rybnej opiera się na wychowankach brzeskiej Stali. Przed tą rundą ich szeregi zasilił kapitan Brzeżan Mariusz Świtoń i to on ma pomóc w utrzymaniu ligi okręgowej dla popularnych Rekinów. Zapraszamy również na serwis Rybnej dodamy iż jeden z lepszych naszej ligi gdzie chwalą m.in. portal Małapanew TV. W rewanżu pochwalimy naszych sobotnich gości, że jak na ich małą miejscowość robią piłkę na nie złym poziomie co tyczy się całego klubu. Począwszy od warunków (nowego boiska) niezłej jak na warunki drużyny, a kończąc na ciekawym serwisie w internecie.
Należy dodać iż Rybna w tej rundzie zremisowała z MKS-em Kluczbork, który w skladzie podobnie jak na mecz z nami miał kilku zawodników pierwszego zespolu.

W poprzedniej rundzie w Rybnej po ciężkim meczu wygraliśmy 2-1 jednak w porównaniu do tamtego meczu w barwach naszego zespołu nie graja już tacy zawodnicy jak Kajdana, Jarząbek, Cłapa, Czopkiewicz czy Solski oraz nieobecni wymienieni wcześniej, a więc zawodnicy, którzy tworzli trzon zespołu w poprzedniej rundzie.

Zdjęcie pochodzi oczywiście z portalu LKS-u: http://lksrybna.futbolowo.pl/index.php

autor: Admin_futbolopolski 2012-04-07 19:37:50

Profil Admin_futbolopolski w Futbolowo Zapraszamy do przeczytania ciekawego artykułu na temat zamykającego ligową tabelę LZS Kup - futbolopolski.pl

Polska-Słowenia Wrocław EL MS 2010