Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Juniorzy: Nieudana inauguracja rundy wiosennej

• autor: Ozimek, 2012-03-20 20:51

Drużyna juniorów poległa w pierwszym wiosennym  meczu pierwszej ligi juniorów z Pogonią Prudnik 2:0

Niestety juniorzy nie zaczęli rundy rewanżowej od zwycięstwa, nie sprostali walczącej o utrzymanie drużynie Pogoni.   Sam mecz nie był ciekawym widowiskiem, obie drużyny nie stworzyły wielu okazji do zdobycia gola, a strzały oddane na jedną jak i drugą bramkę można było policzyć na palcach jednej ręki. Walka toczyła się głównie w srodkowej części boiska. Napewno wpływ na taką grę miało boisko a raczej kartoflisko które było w fatalnym stanie i nie wiem jak zostało dopuszczone do rozgrywek pierwszej ligi juniorów. Sędziowanie w tym meczu również pozostawiało dużo do życzenia. W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadał nasz zespół ale żadnej klarownej okazji do zdobycia gola sobie nie stworzył. Pod koniec pierwszej połowy świetną okazję do zdobycia gola miała drużyna z Prudnika ale swietną interwencją popisał się bramkarz Hks-u Tobiasz Weinzettel. Na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym rezultacie. W drugiej połowie dwa decydujące ciosy zadała Pogoń strzelając bramki na początku i pod konie drugiej części gry. Nasi juniorzy też mieli swoje szanse na strzelenie gola, najlepszej nie wykorzystał Szymon Antczak. Obie druzyny nie wykorzystały również rzutu karnego (piękna obrona naszego bramkarza i pechowy strzał w słupek Szymka Reimanna) Niestety mecz  zakończył się porażką naszej ekipy 2-0. Już w najbliższą niedzielę będzie okazja do rehabilitacji, przeciwnikiem naszej drużyny będzie Oks Olesno i liczymy na korzystny wynik dla naszego zespołu.