Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Oceny za spotkanie z Osowcem

• autor: Ozimek, 2012-03-12 06:35

Przedstawiamy oceny za wygrane 4-2 sobotnie spotkanie ze Stalą Osowiec. Informujemy także, iż już dostępny jest materiał wideo z meczu, który można obejrzeć na profilu MałapanewTV na portalach youtube oraz facebook.

Oceny:

Tomasz Staroń – 7,5 – bardzo dobry debiut, pewny, głośny, bez winy przy straconych bramkach

Piotr Noga – 7 – pierwsza połowa słaba, kilka rażących błędów, w drugiej połowie jednak bezbłędny w defensywie, widoczny w ofensywie

Mariusz Kwietniewski – 8 – niezwykle pewny, dobrze się ustawiał, wygrywał większość pojedynków

Paweł Wiertelak – 6,5 – solidny, bez większych wpadek

Grzegorz Kielanowski – 7 – niezły występ, strzelona bramka w bardzo ważnym momencie

Dawid Gola – 6,5 – aktywny w pierwszej połowie, kilka udanych dryblingów, w drugiej części jednak zabrakło mu sił

Konrad Górniaszek – 6 – bezbarwny występ, kilka strat w środku pola, liczymy na więcej ;)

Robert Murszewski – 8 – 90 minut na dobrym poziomie, do tego bramka i asysta

Błażej Gajos – 7 – solidny występ, aktywny na prawym skrzydle, asysta przy bramce Błahuty

Sławomir Knapik – 6,5 – w pierwszej połowie zupełnie niewidoczny, w drugiej jednak kilka niezłych akcji, bardzo dobrze się zastawiał

Krzysztof Błahuta – 8 – bardzo dobre spotkanie, aktywny, dużo biegał, często schodził do boku, wracał do drugiej linii, dryblował, rozgrywał