Na test generalny jadą do Częstochowy

• autor: Ozimek, 2012-03-01 22:26

Na ósmy i ostatni mecz sparingowy nasi seniorzy wybierają się do Częstochowy. Tam tradycyjnie już w okresie przygotowawczym zmierzą się z Rakowem Częstochowa. Sam mecz powinien dać nam odpowiedz w jakiej więc dyspozycji jest nasz zespół na tydzień przed startem ligi.

Nasi zawodnicy zmierzą się z rezerwami Rakowa prowadzonymi przez trenera Wróblewskiego. Jak można wyczytać na stronie Rakowa zespół rezerw tworzą zawodnicy, którzy nie zmieszczą się w pierwszym skladzie II ligowej ekipy Jerzego Brzęczka. Zazwyczaj podczas sparingów mecz drugiej drużyny był rozgrywany bezposrednio po meczu tej pierwszej ,a obu potyczkom przyglądał się sztab "medalików".
Raków II Częstochowa gra na codzień w śląskiej lidze okręgowej dawnej częstochowskiej okręgówce. Mając wsparcie zawodników pierwszej drużyny zajmuje w niej wysokie 3 miejsce.

Nasz zespół do Częstochowy wybiera się w 20 osobowym składzie. Do drużyny zostało dokoptowanych 4 juniorów z uwagi na wąską kadrę pomarańczowo-czarnych, a także odwołany mecz juniorów z Pomologią przez trenera Pomologii. Cała czworka będzie również brana pod uwagę przy ustalaniu składu na inaguracyjną potyczkę ligową ze Stalą Osowiec. W bramce zabraknie Tomasza Staronia, ktory w ten weekend miał zaplanowany już wcześniej wyjazd zagraniczny więc w zespole zadebituje junior młodszy Weinzettel. Wykluczony jest też występ Michala Stachonia. Na drobne urazy narzekają Wiertelak, Błahuta i Czapliński, który raczej też nie pojawi się w Częstochowie. Do zespołu po kontuzji powraca Grzegorz Hansz.

Raków II Częstochowa - Małapananew Ozimek g.11 stadion Rakowa Częstochowa, ul. Limanowskiego (sobota 3.03.2012)

Kadra na mecz:

Bramkarze: Weinzettel

Obrońcy: P.Noga, Kwietniewski, Hansz, Wiertelak, Kielanowski, Katzy

Pomocnicy: Czapliński, Marzec, Górniaszek, Murszewski, Zalewski, Gola, Gajos, Bejm, Reimann

Napastnicy: Molendowski, Błahuta, M.Noga, Knapik

autor: garowy1 2012-03-03 13:46:21