Jarząbek i Czopkiewicz w Jemielnicy - ?

• autor: Ozimek, 2012-02-27 22:49

Według niepotwierdzonych informacji Paweł Czopkiewicz i Dawid Jarząbek być może wylądują w Naprzodzie Jemielnica. Ich sprowadzeniem jest podobny zainteresowany trener tego zespołu pochodzący z Ozimka Tomasz Szyszka.

Wielce wiec prawdopodobne, że obaj wylądują w zespole beniaminka klasy "A". Pawłem był zainteresowany swego czasu nasz rywal ligowy Źródło Krośnica. Z kolei Zieloni Spórok zainteresowani są czołowym strzelcem I ligi juniorów Kamilem Milczarkiem, który za pół roku kończy wiek juniora. Kamil przed rokiem był tam na półrocznym wypożyczeniu.
Do wzięcia pozostają 21 letni lewo skrzydłowy Jarek Lichosik, który ma występy za sobą w barwach naszego zespołu w lidze okręgowej, a także Radosław Borecki 19-letni junior, który również ma za sobą występy w naszym zespole w I lidze juniorów, a za pół roku kończy mu się wiek juniora.
W naszym zespole nie zobaczymy najprawdopodobniej Michała Stachonia (kontuzja), a wciąż nie jasna jest sytuacja z Marcinem Dzikowskim. Sprawa wyjazdu za granicę Piotrka Cłapy i kontuzja Jakuba Kajdany była już przerabiana. Wciąż na testach w Ligocie Turawskiej przebywa Andrzej Solski. Treningów nie wznowił również póki co Damian Piśla, któremu skończyło się wypożyczenie do LZSu Grodziec. Szczególnie odczuwalny może być brak Czopkiewicza, Jarząbka i Solskiego, ktorzy strzelali bramki i zaliczyli każdy z osobna po 14 spotkan w rundzie jesiennej.

Wśród zawodników, którzy od dłuższego czasu nie trenują z zespołem są m.in Marek Glombica, Tomek Kuchne, Patryk Paszko, Piotr Kujawa

Polska-Finlandia Kielce towarzyski