Tomasz Staroń Hutnikiem!

• autor: Ozimek, 2012-02-27 15:22

Wczoraj wieczorem nowym zawodnikiem pomarańczowo-czarnych został Tomasz Staroń. Tomek zwany również "Bolem" dotychczas bronił barw Olimpi Lewin Brzeski, a wczesniej przez wiele lat był zawodnikiem Śląska Łubniany. Tomek ma 30 lat i gra na pozycji bramkarza.

Transfer bramkarza po tym jak na treningach i meczach przestał pojawiać się Marcin Dzikowski był niezbędny. W sumie w okresie ostatnich 20 dni pojawiło się trzech kandydatów, ale to Staroń był pierwszy na liście życzeń z trzech przedstawionych bramkarzy. Pozostała dwójka to Radosław Kwiecień z Przywór, który postanowił grać dalej w Piomarze i Bartosz Momot (nasz wychowanek). W przypadku Bartka jednak na przeszkodzie stała też cena jaką podyktowali włodarze Źródła Krośnicy.
Tomek to oficjalnie czwarty zawodnik jaki dołączył do naszego zespołu zimą. Obok niego do Ozimka trafili Sławek Knapik z MKS-u Gogolin (wcześniej grał już w Małejpanwii), a także nasi wychowankowie Dawid Gola z Źródła Krośnicy oraz Konrad Gorniaszek powracajacy z wypozyczenia do Ruchu Zdzieszowice. Po stronie strat należy zapisać Damiana Piślę, Pawła Czopkiewicza i Dawida Jarząbka, którzy nie podjeli treningów ,a także Piotra Cłapę (wyjazd za granicę) oraz Jakuba Kajdane (kontuzja). Wciąż nie wiadomo co z Andrzejem Solskim bowiem nikt w sprawie ewentualnego transferu do Ligoty Turawskiej nie podjął się rozmów.
Tomka witamy w klubie oraz życzymy samych sukcesów w nowych Hutniczych barwach!

W przyszłym tygodniu postaramy się przedstawić oficjalną kadrę zespołu przed rundą rewanżową ligi okręgowej.

Małapanew - MKS II Kluczbork