Raport z przygotowań cz.IV

• autor: Ozimek, 2012-02-16 12:10

Z uwagi na atak zimy nasi najstarsi zawodnicy mają utrudnione warunki treningowe. Zespół jednak nie poddał się zimowej aurze i przeniósł się wczoraj z boiska do hali OSIR. Dzisiejsze zajęcia również odbędą się na hali OSIR o g.18.30.

Tym samym nasz zespół rozpoczął cykl czterech tygodni kiedy spotykać się już będzie tylko cztery razy w tygodniu od poniedziałku do czwartku, a w weekend rozgrywając dodatkowo spotkanie sparingowe. Po tym okresie zespół przejdzie badania wydolnosciowe. W tygodniu poprzedzającym pierwszy mecz ligowy będzie więc można wysnuć pierwsze wnioski dotyczące wykonanej pracy w okresie 2 miesięcy przygotowań.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to nie licząc kontuzjowanego Kajdany (jeszcze w poprzedniej rundzie), Cłapy (wyjazd za granicę) oraz zawodników, którzy nie wznowili treningów (Jarząbek i Czopkiewicz) możemy doznać kolejnych ubytków. Z zamiarem wyjazdu za granicę do pracy nosi się kapitan zespołu Dawid Czapliński, a Andrzej Solski podjął treningi w Ligocie jednak póki co wciąż sytuacja jest nie rozwiązana. Po kontuzji do pełnej sprawnosci wrocił już Krzysztof Błahuta, Michał Noga, a także Michał Stachoń. Wciąż kontuzjowany pozostaje jednak Grzegorz Hansz.

Niejasna sytuacja jest także z Marcinem Dzikowskim bowiem zawodnik od dwóch tygodni nie pojawil się na zajeciach. Także na dzień dzisiejszy nie licząc wyróżniających juniorów trener ma do dyspozycji tylko 15 zawodników (P.Noga, Kwietniewski, Wiertelak, Kielanowski, Murszewski, Górniaszek, Gajos, Zalewski, Gola, Knapik, M.Noga, Błahuta, Stachoń, Molendowski, Bejm).

Z tego powodu w klubie rozglądano się na nowym golkiperem. Na meczu z Spartą Lubliniec był testowany zawodnik Piomaru Przywory jednak ostatecznie nie trafi do naszego klubu. W tej chwili blisko naszego klubu jest zawodnik, który w poprzedniej rundzie bronił barw jedengo z klubów IV ligi.

LZS Kup - Małapanew Ozimek (sparing)