Raport z przygotowań cz.III

• autor: Ozimek, 2012-02-08 23:46

Nasza drużyna jest właśnie w trakcie 6 tygodnia przygotowań do rundy rewanżowej. W tym tygodniu i poprzedzającym zawodnicy spotykają się codziennie. Ciężki okres jaki przechodzą nasi zawodnicy odbija się na większych i mniejszych urazach.

Jak wiemy z 21 osobowej kadry jaka rozpocząć miała przygotowania zostało jedynie 18 zawodników. Paweł Czopkiewicz i Dawid Jarząbek nie podjęli treningów, a Andrzej Solski jest testowany przez Ligotę Turawską i póki co nikt z klubem w tej sprawie się nie kontaktował.
Do dyspozycji trenera pozostają wciąż: Dzikowski, Hansz, Wiertelak, Kwietniewski, Kielanowski, P.Noga, Gajos, Gola, Bejm, Molendowski, Murszewski, Zalewski, Czapliński, Górniaszek, Knapik, Błahuta, Stachoń i M.Noga.
Nowe twarze w zespole to Sławek Knapik z MKS-u Gogolin, Dawid Gola z Źródła Krosnicy oraz powracający z wypozyczenia do Ruchu Zdzieszowice Konrad Górniaszek. Stan więc porównując z rundą jesienną wychodzi prawie na zero. Nie licząc kontuzjowanego Jakuba Kajdany i Piotra Cłapy (wyjazd za granicę) w trakcie poprzedniej rundy.
Skromnej 18 osobowej kadry nie rozpieszcza również zdrowie. Problemy z kolanem ma od meczu z Pogonią Grzegorz Hansz i czeka go kilku tygodniowa przerwa po której okaże się co dalej z naszym obrońcą. Na uraz narzeka również Krzysztof Błahuta (najlepszy strzelec zespołu), który podobnie jak Hansz nie grał już w dwóch ostatnich spotkaniach. Na ból po ostatnim meczu narzeka również Michał Noga. Stopniowo wprowadzany jest również Stachoń, który w poprzedniej rundzie był kontuzjowany, a jego kolano dało o sobie znać w meczu z Otmuchowem.
W tej chwili nie licząc zawodników, ktorym dokucza przeziębienie trener zespolu ma do dyspozycji zaledwie 14 osobową kadrę. Na mecz z Spartą Lubliniec powolani zostaną zapewne najstarsi wyróżniający się juniorzy: Marzec, Reimann, Podgórny, Grajoszek, Katzy, Moschner, Szutt, Soszka i Jakub Włoch.

Polska-Ukraina Łódź towarzyski