Remisowo

• autor: Ozimek, 2012-01-29 21:20

W sobotnie popołudnie oba nasze zespoly zremisowały swoje spotkania. Najpierw seniorzy w pojedynku z 11 zespołem IV ligi Czarnymi Otmuchów uzyskali rezultat 1-1, a następnie juniorzy ze swoim ligowym rywalem z Gogolina 2-2.

Seniorzy do pojedynku z Czarnymi przystapili w zaledwie 15 osobowym składzie. Mała frekwencja byla głównie efektem przeciążeniowym i urazów Grzegorza Hansz i Krzysztofa Błahuty, a także wyjazdem za granicę Kamila Molendowskiego. Młodzieżowiec Andrzej Solski z kolei postanowił sprawdzić się w IV ligowej Ligocie Turawskiej. Tradycyjnie brakowało już Dawida Jarząbka i Pawła Czopkiewicza. Tym razem seniorzy nie mogli liczyć na występ swoich młodszych kolegów, którzy tego dnia rozgrwali swoje spotkanie z MKS-em Gogolin.
Po pierwszej remisowej połowie (bramka Czapliński) lepsze wrażenie pozostawili po sobie zawodnicy Czarnych jednak ich dominacja pod względem szybkosciowym na pewno była wynikiem tego iż nasz zespół ma w nogach cztery ciężkie tygodnie treningów. Nasi rywale przygotowania rozpoczęli później. Po przerwie do głosu zaczęła dochodzić Małapanew jednak pomimo 100% sytuacji nie udało się zmienić tego rezultatu i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. Martwi uraz Michała Stachonia, który przed czasem opuścił boisko z powodu bólu w kolanie. Na szczęscie zawodnik o własnych siłach udał się do szatni.

Czarni Otmuchów - Małapanew Ozimek 1-1 (1-1)

Bramka: Czapliński

Skład: Dzikowski - P.Noga, Kwietniewski, Wiertelak, Kielanowski - Zalewski (30min.Murszewski), Czapliński (60min.Zalewski) - Gajos (60min.Gola), Knapik (60min.M.Noga), Gola (30min.Bejm) - Stachoń (10min.M.Noga - 35min.Gorniaszek)

Trener: Łukasz Wicher

MKS Gogolin - Małapanew Ozimek 2-2 (2-1)

Bramki: Sząszor, Włoch

Skład: Bański (46min.Ciekalski) - Katzy (30min.Cepil), Podgórny (70min.Antczak), Szutt (60min.Pawlowski), Mi.Grajoszek (60min.Katzy) - Moschner (30min.Ma.Grajoszek), Marzec (60min.Moschner) - Soszka (60min.Włoch), Reimann, Wloch (30min.Sobota) - Antczak (30min.Sząszor)

Juniorzy starsi w swoim pierwszym tegorocznym sprawdzianie zremisowali z MKS-em Gogolin 2-2. Mecz mógł się podobać bowiem obie ekipy zagrały mecz na niezłym poziomie. W naszym zespole na uwagę zasługuje występ dwóch trampkarzy, a także 5 zawodników wiekiem juniora młodszego. Tak młody zespół Małejpanwii zremisował z zespołem MKS-u po bramkach wracającego po kontuzji i debiutujacego w ataku Łukasza Sząszora oraz niezawodnego Jakuba Włocha. Przeciwnik grający w najmocniejszym składzie z Denisem Wymysłowskim  na czele tego dnia był bardzo wymagającym rywalem dla pomarańczowo-czarnych. W naszym zespole zabrakło najskuteczniejszego napastnika Kamila Milczarka, Artura Pasieki, Bartosza Dubika, Łukasza Dzwiańskiego, Tobiasza Weinzettela oraz Krystiana Pudełko. Za tydzień nasza drużyna wyjeżdża na turniej halowy do Olesna. Wtedy też powinni pojawić się dwaj zawodnicy z regionu, którzy być może zasilą nasz zespół.

Trener: Łukasz Wicher

Małapanew - Start Siołkowice