Czarni i MKS sprawdzą naszych piłkarzy

• autor: Ozimek, 2012-01-26 22:31

W sobotę na boisku zobaczymy oba nasze najstarsze zespoły. Seniorzy w trzecim kolejnym sparingu podejmować będą IV ligowych Czarnych Otmuchów natomiast juniorzy zagrają z MKS-em Gogolin. Oba spotkania odbęda się w Prószkowie. O 16 zagrają seniorzy natomiast o 18 na boisku pojawią się juniorzy.

Zespół Czarnych broni sie w tym sezonie przed spadkiem. Jako beniaminek nie ma więc łatwego zadania. Przed wznowieniem treningów zespół Czarnych zmienił trenera. Czecha Petra Skrabla zastąpił Tomasz Rak trener juniorów starszych, z którymi rywalizują nasi zawodnicy w I lidze juniorów.
Nasz zespół do meczu przystąpi w osłabieniu bowiem na urazy narzeka kilku zawodników, których wystepu w sparingu nikt nie chce ryzykować. Grzegorz Hansz, Krzysztof Błahuta odczuwają jeszcze skutki ostatniego spotkania natomiast Paweł Czopkiewicz i Dawid Jarząbek jak dotąd nie podjęli treningów i z ich abscencją do końca sezonu trzeba się juz chyba pogodzić. O ile obowiązki służbowe Pawła usprawiedliwiają jego nieobecność o tyle słuch po Dawidzie zupełnie zaginął. W meczu nie zagra również Kamil Molendowski, który przebywa za granicą na uroczystości rodzinnej. W IV ligowej Ligocie Turawskiej testowany jest Andrzej Solski i być może również zabraknie go na tym spotkaniu. Trener nie skorzysta również z juniorów, którzy tego dnia zagrają w swoim składzie z MKS-em Gogolin.

KDRA NA MECZ:

Bramkarz: Dzikowski Marcin

Obrońcy: Kielanowski Grzegorz, Wiertelak Paweł, Kwietniewski Mariusz, Noga Piotr

Pomocnicy: Murszewski Robert, Górniaszek Konrad, Gola Dawid, Gajos Błażej, Zalewski Mateusz, Bejm Paweł, Czapliński Dawid

Napastnicy: Knapik Sławomir, Noga Michał, Stachoń Michał

Juniorzy w swoim pierwszym meczu kontrolnym zmierzą się z ligowym rywalem MKS-em Gogolin. W naszym zespole być może pojawią się nowi zawodnicy, których ujrzymy wiosna na Częstochowskiej. W meczu nie zobzczymy Tobiasza Weinzettela, który jest na feriach i wraca dopiero w niedzielę. Na mecz powołani zostali trampkarze: Włoch Bartosz, Włoch Radosław, Ciekalski Miłosz I Matusz Marek.

KADRA NA MECZ:

Bramkarz: Bański Łukasz, Ciekalski Miłosz

Obrońcy: Katzy Daniel, Grajoszek Michał, Podgórny Mariusz, Szutt Damian, Włoch Bartosz, Pawłowski Artur, Sząszor Łukasz, Pasieka Artur, Cepil Rafał

Pomocnicy: Moschner Tomasz, Marzec Mateusz, Reimann Szymon, Włoch Jakub, Włoch Radosław, Matusz Marek, Grajoszek Marcin, Pudełko Krystian

Napastnicy: Antczak Szymon, Soszka Krzysztof, Milczarek Kamil, Dubik Bartosz

oraz testowani zawodnicy

Zbiórka juniorów o godz. 16.30 pod klubem. Wyjazd busem.

Polska - Luksemburg 1998r.