Ograli III ligowego aspiranta

• autor: Ozimek, 2012-01-21 21:57

Nasz zespół w spotkaniu towarzyskim pokonał aspirującą do III ligi prudnicką Pogoń 3-2. Podopieczni Waldemara Sierakowskiego choć obecnie zajmują 3 lokatę w 4 lidze tracąc zaledwie 3 pkt do miejsca premiowanego awansem nie sprostali pomarańczowo-czarnym.

Małapanew po dobrym meczu pokonała zasłużony klub opolszczyzny MKS Pogoń 3-2. Przez całe spotkanie nasi zawodnicy po serii ciężkich treningów posiadali inicjatywę. Oba zespoły zagrały w dwóch różnych jedenastkach w obu odsłonach. W pierwszej połowie zagrały teoretycznie te mocniejsze. Mecz miał podobny przebieg do tego przed tygodniem, w którym to Małapanew dyktowała tempo gry. Pogoń jak przystało na IV ligowca była jednak wymagającym rywalem.
Bramki dla naszego zespolu zdobyli Błahuta, Reimann i Bejm. Dobrą postawę zmąciła jednak informacja o kontuzji jakiej nabawił się Piotr Sporek. W 2 minucie po brutalnym faulu Franciszka Czerwińskiego - wslizg na wyprostowanej nodze w bocznym sektorze boiska poza polem karnym - pomocnik Hutników został odwieziony do szpitala, a wstępna diagnoza nie jest najlepsza. W 20 minucie z uwagi na uraz jakiego się nabawił w momencie oddania strzału i zdobycia bramki boisko opuscił Krzysztof Błahuta. Wstępna diagnoza dla naszego napastnika jest jednak dobra i raczej odpocznie tylko kilka dni od treningu.
Jako ciekawostkę podamy iż w zespole Pogoni występuje Marcin Wicher. Jak się okazało zbieżność nazwisk z naszym trenerem nie jest przypadkowa. Trener naszego zespołu i pomocnik Pogoni to rodzina bowiem jak szybko poinformował coach naszego zespolu Prudnik to miasto ,w którym się urodził i pochodzi cała jego najbliższa rodzina.

KS Małapanew Ozimek - MKS Pogoń Prudnik 3-2 (1-0)

Bramki: Błahuta, Reimann, Bejm

Skład: Dzikowski - Hansz (46min.Katzy), Czapliński, Wiertelak (46min.Kwietniewski), Kielanowski (46min.Solski) - Górniaszek (46min.Zalewski), Murszewski (46min.Marzec) - Sporek (2min.Gajos - 46min.Molendowski), Knapik (46min.Reimann), Gola (46min.Bejm) - Blahuta (20min.M.Noga)

Trener: Łukasz Wicher