Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Unia pokonana!!!

• autor: Ozimek, 2011-10-22 21:42

Małapanew pomimo sporych osłabień kadrowych pokonał faworyta rozgrywek Unię Murów 1-0. Złotą bramkę w 23 minucie spotkania zdobył  Dawid Czapliński, który jak na kapitana zespołu przystało wziął na siebie odpowiedzialność i pewnie egzekwował rzut karny.

Poniżej prezentujemy relację minutę po minucie z tego spotkania jaką sporządzili autorzy oficjalnej strony Unii Murów.

1' Od środka Ozimek.
3' Pierwszy strzał Mioduszewskiego z dystansu, niecelny.
8' Efektowne zagranie Gawła i podanie w pole karne do Painki, który popychany traci piłkę.
10' Kolejny błąd Pertka w obronie, na szczęście niecelny strzał gości.
14' Ładna wrzutka Perka za obrońców, piłkę dostaje Mioduszewski i mocnym strzałem obija bramkarza.
16' Balij mija się na 5. metrze z piłką.
18' Pertek zostawia skrzydłowego przyjezdnych, sędzia na szczęście widział pozycję spaloną.
19' Kolejny błąd obrony Murowa i znowu offside ratuje Unię.
20' Defensywa Unii stoi, pomocnik gości nie wykorzystuje sytuacji 1 na 1 i razem z Wienchem lobuje też bramkę.
22' Najpierw Wiench, a później boczna siatka zapobiega stracie gola.
23' 0:1! Błąd naszego bramkarza, który wypuszcza z rąk piłkę, która wytacza się za pole karne, Wiench wślizgiem chce ją wybijać, ale trafia w nogi pomocnika gości. A sędzia dyktuje rzut ... karny! Bramkę zdobywa kapitan gości, Czapliński.
30' Agresywny faul przyjezdnych, bez kartki.
39' Kolejny bezmyślny, groźny faul gości, sędzia w końcu decyduje się na pokazanie żółtej kartki dla Błachuty.
HT' Po słabej pierwszej połowie Unia przegrywa z lepiej prezentującym się Ozimkiem. Murów nie ma żadnego pomysłu na grę.
46' Gaweł brutalnie zaatakowany wślizgiem, bez kartki...
46' Blokowany strzał Pianki.
47' Kolejny agresywny faul gości w nogi, znów bez kartki...
51' Kaczor po jednym z fauli nabawił się kontuzji i nie jest w stanie kontynuować meczu. Zastępuje go Koc.
52' Dwóch zawoników gości kontra Wiench, żaden z atakujących nie trafia w bramkę. Po chwili ratuje nas poprzeczka.
54' Żółta kartka dla Gawła po zamieszaniu w polu karnym Ozimka. Tylko sędzia wie za co.
56' Grześkowicz agresywnie atakowany od tyłu, sędzia nareszcie sięga po żółty kartonik, ukarany zostaje Zalewski.
57' Niecelny strzał Grześkowicza z dystansu.
58' Szybka kontra gości, bez bramki.
64' Robinsonada Wiencha po dobrym uderzeniu z dystansu.
72' Koc kopany w 'achillesa', sędzia po chwili zastanowienia pokazuje żółtą kartkę Czaplińskiemu za faul i Uramowi za dyskusję.
77' Pianka atakowany łokciem w polu karnym, sędzia pokazuje żółty kartonik ... Mioduszewskiemu.
79' Kolejna żółta kartka dla gracza gości za brutalny faul, ukarany wiertalak.
80' Uderzenie Pianki z rzutu wolnego, piąstuje bramkarz z Ozimka.
81' Lauer ukarany żółtą kartką za zderzenie z graczem gości.
84' Niecelny strzał Pianki z dystansu.
89' Zamieszanie w polu karnym Ozimka, bez gola.
90' Sędzia dolicza 4 minuty.
90' Arbiter zagubiony, nie wie co ma robić.
90' ŻÓłta kartka dla Pertka, pozostaje nam domyślać się za co.
90' Cały doliczony czas upływa na zmianach w drużynie przyjezdnych i ich chodzeniu po piłkę.
FT' Unia odnosi drugą porażkę w lidze wojewódzkiej, zwycięska passa zostaje przerwana. Wszystko co dobre kiedyś się kończy.