Wyjazdowy weekend

• autor: Ozimek, 2011-09-23 17:14

Tym razem nasze druzyny zagrają na wyjazdach. Seniorzy w mini derbach zmierzą się z Źródłem Krośnica w barwach, którego występuja nasi wychowankowie Momot, Błyszcz i Marzec. Juniorzy wyjeżdżają do dalekiego Otmuchowa, a juniorzy mlodsi do Namysłowa.

Ciekawie powinno być zwlaszcza w Krośnicy gdzie miejscowi zapowiadają twardą walkę o trzy punkty. Celem Krosnicy jest w tym sezonie awans. Dodatkowym smaczkiem będzie obecność trzech bylych zawodników Ozimka w barwach Krośnicy. Nasz zespół na mecz wyjeżdża w tradycyjnym oslabieniu. Do nieobecności kontuzjowanych Hansza i Stachonia zdążylismy się już przyzwyczaić, a tym razem nie zobaczymy Dawidów Czaplińskiego i Jarząbka (obaj pauzują za kartki) oraz Pawła Wiertelaka (wesele). Kadra liczyć będzie więc 16 nazwisk.

KADRA NA MECZ:

Bramkarze: Dzikowski Marcin, Cłapa Piotr

Obrońcy: Solski Andrzej, Czopkiewicz Paweł, Kwietniewski Mariusz, Kielanowski Grzegorz, Noga Piotr, Grajoszek Michał

Pomocnicy: Bejm Paweł, Zalewski Mateusz, Murszewski Robert, Gajos Błażej, Kajdana Jakub

Napastnicy: Błahuta Krzysztof, Noga Michał, Molendowski Kamil

Wyjazd na mecz godz. 14.15 z pod klubu.

Juniorzy starsi jadą do Otmuchowa na pojedynek z sąsiadem w tabeli. Nasz zespół zmaga się z problemami kadrowymi. Kontuzjowany jest podstawowy defensor Łukasz Sząszor, a chory Radek Borecki. W zespole juniorów pauze za żółte kartki odbyć musi dodatkowo Grajoszek. Kontuzja zmaga się też Katzy.

KADRA NA MECZ:

Bramkarze: Bański Lukasz, Weinzteel Tobiasz

Obrońcy: Dziwański Łukasz, Szutt Damian, Katzy Daniel, Podgórny Mariusz, Dziwański Łukasz, Pawlowski Artur

Pomocnicy: Grajoszek Marcin, Reimann Szymon, Marzec Mateusz, Włoch Jakub, Moschner Tomasz

Napastnicy: Antczak Szymon, Dubik Bartosz, Milczarek Kamil

Wyjazd na mecz godz. 8.00 z pod klubu