Mecze sparingowe |
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 16, wczoraj: 515
ogółem: 4 252 032
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
22 zawodników zostało zgłoszonych do rozgrywek w sezonie 2011/2012. Kadra zespołu będzie poraz kolejny jedną z najmłodszych w lidze. Zespół zasiliło 8 nowych zawodników, a w jej skład weszli ponownie najbardziej utalentowani juniorzy. W kadrze zespołu jest aż 13 wychowanków...
Po wejściu w zakładkę kadra można obejrzeć zdjęcia wszystkich nowych zawodników.
Naszą drużynę zasilili:
Czopkiewicz Paweł (Ligota Turawska)
Kwietniewski Mariusz (Ligota Turawska)
Cłapa Piotr (Start Dobrodzień)
Noga Piotr (Start Dobrodzień)
Noga Michał (Start Dobrodzień)
Jarząbek Dawid (Start Dobrodzień)
Murszewski Robert (SMS Łódź via Swornica Czarnowąsy)
Hansz Grzegorz (LZS Sławice)
Wszyscy zawodnicy poza ostatnim to nasi wychowankowie, którzy po kilku latach powrócili do swojego macierzystego klubu.
Odeszli:
Zawadzki Michał (LZS Kup)
Marzec Marcin (Źródło Krosnica)
Momot Bartosz (Źródło Krośnica)
Łukasz Jędrysiak (LZS Grodziec)
Łukasz Kabaszyn (powrót po wypozyczeniu do LZS Kup)
Piotr Warzyc (powrót po wypozyczeniu do Odry Opole)
Jakub Wieloch, Patryk Paszko, Tomasz Jojko (niewznowli treningów)
Młodzieżowcy na rundę (rocznik 1991 i młodsi):
Katzy Daniel (93), Marzec Mateusz (94), Reimann Szymon (94), Murszewski Robert (91), Czapliński Dawid (92), Gajos Błażej (92), Solski Andrzej (91), Molendowski Kamil (92), Pisla Damian (92)
KADRA ZESPOŁU:
BRAMKARZE:
1.Cłapa Piotr wychowanek (1987)
12.Dzikowski Marcin LZS Kup (1981)
OBROŃCY:
2. Solski Andrzej Rodło Opole (1991)
3. Noga Piotr wychowanek (1987)
4. Czopkiewicz Paweł wychowanek (1986)
8. Katzy Daniel wychowanek (1993)
10. Kielanowski Grzegorz Silesius Kotorz Mały (1982)
26. Wiertelak Paweł KS Górażdże (1988)
POMOCNICY:
5. Gajos Błażej Odra Opole (1992)
11. Czapliński Dawid wychowanek (1992)
14. Kwietniewski Mariusz wychowanek (1978)
15. Murszewski Robert wychowanek (1991)
16. Zalewski Mateusz KS Górażdże (1985)
17. Marzec Mateusz wychowanek (1994)
18. Jarząbek Dawid wychowanek (1990)
21. Hansz Grzegorz LZS Sławice (1988)
20. Noga Michał wychowanek (1990)
NAPASTNICY:
6. Bejm Paweł wychowanek (1989)
7. Molendowski Kamil wychowanek (1992)
9. Stachoń Michał KS Górażdże (1986)
22. Pisla Damian wychowanek (1992)
NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYMI ZAWODNIKAMI SĄ:
Mariusz Kwietniewski 33 lata, Marcin Dzikowski 30 lat i Grzegorz Kielanowski 29 lat
NAJMŁODSI W ZESPOLE SĄ:
Mateusz Marzec, Szymon Reiman - obaj 17 lat i Daniel Katzy 18 lat
ŚREDNIA WIEKU ZESPOŁU WYNOSI: 21,5 LAT
W szerokiej kadrze zespołu pozostają juniorzy Michał Grajoszek i Mariusz Podgórny (obaj rocznik 1993)
Być może przed startem ligi dołączy jeszcze jeden zawodnik do naszego zespołu.